Bestel hier het boek De Zuiderzee en ontvang gratis een etsje naar keuze, (zie hieronder), alsook een facsimile-uitgave van een kaart der Zuiderzee uit 1924, op linnen gedrukt. Een 'must' have voor uw (boord)bibliotheek, voor uren en uren lees en kijkgenot (of andersom).
de Zuiderzee
€ 34,95
de Zuiderzee
€ 34,95
11 orginele vertellingen, 80 pagina's, rijk geïllustreerd. In linnen gebonden. Ontvang gratis bij uw bestelling een etsje naar keuze (zie hieronder) en een facsimile-uitgave van een kaart der Zuiderzee uit 1924 op linnen gedrukt. Een 'must' have voor uw (boord)bibliotheek voor uren en uren lees en kijkgenot ( of andersom).
KIES ALLEEN UIT ONDERSTAANDE ETSJES, BEHORENDE BIJ DE BOEKUITGAVE
Ook handig, op maat gesneden rond het etsje, vaste buitenmaat 20 x25 cm
wortelnotenlijst 20 x25 cm
€ 29,50
wortelnotenlijst 20 x25 cm
€ 29,50
Nog handiger: Bestel er een lijstje bij, wortelnoten compleet met passepartout crêmekleurig en ophangsysteem vaste buitenmaat 20 x 25 cm
Reactie plaatsen
Reacties
Hartelijk dank voor het door mij bestelde boek "De Zuiderzee". Ikvind het boek , de tekeningen en de etsen fantastisch. Ook de linnen waterkaart is prachtig. Alleen jammer dat de beloofde gratis ets er niet bij zat.
m.vr.gr.
Peter van Duin
Is dit boek ook in een boekwinkel te koop? En zo ja waar?
Beste heer Reindersma,
U heeft in het verleden ook een ets gemaakt van de Lemsteraak WL 18 heeft u deze ets nog?
Ik ben eigenaar van de WL 18 en vindt het leuk om nog een druk ervan te hebben.
Ik hoor graag van u
Met vriendelijke groet,
IJsbrand Dijkstra